×

Prevence na míru není jen program, který vytvoříme speciálně pro vaše potřeby. Budete se na něm sami podílet jako naši partneři, nebudeme vás do ničeho nutit a nic vám striktně předepisovat. V péči o vaše zdraví budeme postupovat podle mezinárodních standardů a protokolů nad rámec těch, které jsou v ČR běžné.

Možná se ptáte, proč lítat po doktorech, kdy se necítíte nemocní? Protože správě vedená prevence šetří vaše zdraví. Jakýkoli problém zachycený brzy, znamená méně starostí později.

Základem Prevence na míru je 9 lékařských specializací: Praktický lékař, který provede anamnézu, vyšetří vás a společně s vámi sestaví vás osobní preventivní program od A do Z. Na něj navazují další obory, které dohromady zajišťují péči o každý kousek vašeho těla. Neurologie, interna, stomatologie, oftalmologie, gastroenterologie provázená sonografií, gynekologie, urologie a kardiologie. K nim ještě patří kontrola očkování včetně poradenství v rámci vašich plánovaných dovolených či pracovních cest do zahraničí a samozřejmě laboratoř. Tu pravděpodobně poznáte hned na začátku, až vás praktický lékař požádá o absolvování odběru krve či dalších testů ze stěrů nebo moči.

A co když budete potřebovat obory, které v základním balíčku nejsou? Samozřejmě je máme pro vás také připraveny – od ortopedie, přes pneumologii, hematologii, imunologii, andrologii, radiologii až po sportovní medicínu či rehabilitaci. Zavolat nám stojí pakatel, dobré zdraví je k nezaplacení.

A kolik budete platit vy za váš osobní program Prevence na míru? Jen tolik, kolik byste zaplatili při návštěvě poskytovatelů zdravotní péče, jejichž špičkovou péči vám nabízíme. V Prevenci na míru totiž neplatíte za žádný speciální balíček, služby jsou vám hrazeny z vašeho zdravotního pojištění nebo podle ceníků konkrétních poskytovatelů, pokud právě nemají smlouvu s vaší zdravotní pojišťovnou nebo nabízejí pouze služby z veřejného pojištění nehrazené. Vždy vás o tom budeme předem informovat.